بیمه آرمان

شرکت بیمه آرمان

بیمه آرمان
سال تاسیس 1391
تعداد شعب پرداخت 37
زمان پاسخگویی 36 روز
توضیحات

در مورد بیمه آرمان چه می دانید ؟

بیمه آرمان یکی از بیمه های خصوصی کشور است که در سال 1390 فعالیت خود را شروع کرد. در این سال با 60 میلیارد تومان سرمایه اولیه، آغاز به کار کرد و مجوز بیمه گری را از بیمه مرکزی ایران دریافت نمود. لازم به ذکر است این شرکت در سال 1393 بود که بودجه خود را به میزان دو برابر افزایش داد و حضور و اعتبار خود در بازار بیمه را پر رنگ تر نمود. این شرکت بیمه به دلیل سطح توانگری بالایی که دارد توانسته است نسبت به سایر بیمه ها متمایز گردد. شعبات بیمه آرمان به 41 عدد در سراسر کشور رسیده و تعداد نمایندگی های آن بیش از 800 عدد میباشد.

طرح های ویژه بیمه آرمان

به طور کلی بیمه آرمان در ده رشته فعالیت بیمه ای دارد. این شرکت دارای طرح های ویژه ای است که یکی از جالب ترین آنها طرح بیمه پسران و دختران آرمانی میباشد. طی این طرح، در صورتی که سرپرست یا پدر و مادری که بیمه گذار هستند، فوت کرده یا دچار از کار افتادگی کامل شوند، بیمه آرمان جهت ادامه بیمه وارد عمل میشود. حق بیمه بیمه گذار به دلیل موارد اتفاق افتاده، توسط شرکت آرمان به مدت 20 سال پرداخت میشود.

طرح جالب دیگری که در بیمه آرمان اجرا می شود، بیمه زندگی به صورت مشترک است. در این بیمه نامه، تنها بیمه شده اصلی حق بیمه را میپردازد و بیمه شده فرعی هم میتواند تحت پوشش طرح قرار گیرد. به این صورت که با پرداخت یک حق بیمه، دو نفر تحت پوشش قرار می گیرند.

حوزه های فعالیت و خدمات شرکت خصوصی آرمان

در بین بیمه نامه های بیمه آرمان، میتوان بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث را مشاهده کرد. شاخه دیگر خدمات این مجموعه، بیمه آتش سوزی است. در صورت بروز حادثه در اثر انفجار، صاعقه و سوانح ناشی از زلزله و نشست زمین، خسارت پیش آمده، تحت عنوان این بیمه نامه، پرداخت خواهد شد. 

به ترکیب بیمه عمر و بیمه سرمایه گذاری در مجموعه آرمان، بیمه آرمان زندگی می گویند. طی این بیمه نامه، میتوانید برای آینده و کار افتادگی خود سرمایه گذاری نمایید. در بیمه اشخاص در این شرکت، میتوان از سه دسته، بیمه مسافرتی و بیمه حوادث و بیمه عمر بهره مند گشت. 

در بیمه مسئولیت آرمان، میتوان دسته های بیمه کارفرما، بیمه مدنی حرفه ای و بیمه های تولید کننده کالا و بیمه مسئولیت مدنی عمومی را مشاهده کرد.

یکی از مهمترین زمینه هایی که توسط شرکت آرمان تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرد، بیمه های مهندسی است که پروژه های مهندسی را به بزرگی های مختلف بیمه می نماید.

بیمه باربری، بیمه انرژی و بیمه های خاص نیز از دیگر حوزه های فعالیت آرمان میباشد. بیمه پول، بیمه دام و طیور، بیمه اعتبارات و بیمه زالو از جمله طرح های خاص و ویژه تحت حمایت شرکت بیمه آرمان است. طی بیمه انرژی، پروژه های صنایع نفت و گاز و پتروشیمی تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرد.