بیمه آسیا

شرکت بیمه آسیا

بیمه آسیا
سال تاسیس ۱۳۳۸
تعداد شعب پرداخت 111
زمان پاسخگویی 1 روز
توضیحات

معرفی بیمه آسیا 

شرکت سهامی بیمه آسیا به منظور عملیات بازرگانی و انجام انواع معاملات بیمه در تیرماه سال ۱۳۳۸ تاسیس گشت. همچنین در سال ۱۳۳۸ این شرکت بر طبق سیاست‌ های کلی مرتبط با اصل ۴۴ قانون اساسی به بخش خصوصی واگذار گردید. به این ترتیب تحت عنوان بزرگترین شرکت بیمه خصوصی ایران به ادامه فعالیت های خود پرداخت.

شرکت بیمه آسیا در میان شرکت ‌های خصوصی بیمه دارای رتبه اول تولید و سهم بازار می باشد. این شرکت حدود ۲۶۰۰ نفر نیروی انسانی با تجربه، متخصص و متعهد دارد. همچنین با سرمایه ‌ای بیش از ۲۴۰ هزار میلیارد از نظر سطح توانگری مالی برای ۶ سال متوالی رتبه اول را در میان شرکت ‌های بیمه کسب نموده است. همچنین در نگهداری ریسک و نیز در قبول اتکایی دومین شرکت بیمه در کشور محسوب می‌ شود.

این شرکت در حال حاضر بیشتر از ۹۹ شعبه و اداره پرداخت خسارات دارد. همچنین دارای  ۱۷ نماینده بیمه عمر فعال، حدود ۱۰ سرپرستی و نیز بیشتر از 3922  نماینده حقوقی و حقیقی جنرال در سراسر کشور می باشد. این شرکت از جمله شرکت‌ هایی است که سهام آن در بورس اوراق بهادار نیز عرضه گردیده است. بعد از بیمه ایران این شرکت دومین شرکت بیمه ‌ای ایران می باشد.

شرکت بیمه آسیا به نوعی مبتکر بیمه عمر و نیز بیمه زندگی در سال ۱۳۷۳ است. فعالیت های بیمه آسیا شامل کلیه فعالیت های بیمه ‌ای در خصوص صدور انواع بیمه نامه ها و پشتیبانی آنها می باشد. همچنین حمایت از شرکت‌ های بیمه ‌ای خارجی و نیز داخلی را با پذیرش بیمه های اتکایی و نیز سرمایه گذاری در زمینه های متفاوت، خرید سهام سایر شرکت ها و تاسیس شرکت های فرعی را انجام می دهد.