بیمه آسماری

شرکت بیمه آسماری

بیمه آسماری
سال تاسیس 1391
تعداد شعب پرداخت 19
زمان پاسخگویی 26 روز
توضیحات

بیمه آسماری چه بیمه ای است؟

یکی دیگر از بیمه های مخصوص مناطق آزاد ایران، بیمه آسماری میباشد. این بیمه در جزیره کیش که یکی از مناطق آزاد کشور است، ثبت شده است. تاریخ ثبت این شرکت به استناد قوانین بیمه ای کشور، با ارائه مجوز بیمه مرکزی، 16 بهمن ماه سال 1391 میباشد. علت تاسیس این بیمه، نیاز مناطق آزاد به شرکت های بیمه ای در سطح بین المللی میباشد. این بیمه، توانسته 16 شعبه در سراسر کشور ایجاد کرده و بیش از 104 نمایندگی فعال بپذیرد. تعداد مراکز درمانی که با این بیمه طرف قرارداد هستند، 2500 عدد بوده و 20 محصول بیمه ای دارا میباشد.

شرکت های طرف قرارداد بیمه آسماری ایران

این بیمه نیز مانند سایر بیمه های خصوصی مناطق آزاد کشور، فقط در این مناطق قابل استفاده میباشد. از جمله شرکت ها و موسساتی که جز مشتریان بیمه آسماری هستند، میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

شرکت سرمایه گذاری توسعه جزیره کیش از جمله مشتریان بیمه آسماری است. سفارت فدرال آلمان، شرکت انبوه سازان سارینا در این جزیره و شرکت کیش بتون از دیگر مشتریانش می باشند. شرکت فراسکو عسلویه، شرکت نگارستان کیش، شرکت امارات ایر، سفارت سوئد و شرکت کاسپین پارس نیز از جمله طرف های قرارداد شرکت بیمه آسماری هستند. موسسات و شرکت های بسیاری از خدمات بیمه ای این کشور استفاده می کنند که ذکر تمامی آنها در این مقال نمیگنجد.

حوزه های ارائه خدمات بیمه ای آسماری

بیمه آسماری نیز مانند سایر شرکت های بیمه، حوزه های فعالیتش در اکثر شاخه های بیمه ای میباشد. بیمه های درمانی، بیمه های اتومبیل، بیمه صنعتی، بیمه مهندسی و بیمه مسافرتی از جمله بیمه نامه های این مجموعه میباشد. بیمه حمل و نقل و باربری جهت مراقبت از انتقالات شرکت های هواپیمایی، حمل و نقل زمینی و کشتیرانی واقع در این جزیره و اطراف آن ارائه میگردد. پروژه های تجاری، مهندسی و نفتی در جزیره کیش و سایر بنادر میتوانند تحت پوشش بیمه مهندسی این شرکت قرار گیرند. بیمه دیگر که برای تمامی مشاغل، ارائه شده و ضروری است، بیمه مسئولیت میباشد.

بیمه های دندانپزشکی، حوادث، بیمه بستری و بیمه تکمیلی و مازاد هزینه درمان، از جمله زیر شاخه های بیمه درمانی آسماری میباشند. افرادی که قصد مسافرت به مناطق مختلف ایران و سایر کشورها را دارند، میتوانند از بیمه آسماری که یک بیمه معتبر بین المللی است بهره مند گردند. بیمه های شخص ثالث و بیمه بدنه و آتش سوزی نیز از دیگر بیمه های رایج اکثر شرکت های بیمه من جمله آسماری میباشند.