بیمه دی

شرکت بیمه دی

بیمه دی
سال تاسیس 1383
تعداد شعب پرداخت 53
زمان پاسخگویی 4 روز
توضیحات

معرفی بیمه دی

شرکت بیمه دی (سهامی عام) با اخذ مجوز رسمی از شورای عالی بیمه و بیمه مرکزی ایران در سال ۱۳۸۳ شروع به فعالیت نمود. این شرکت در اداره ثبت شرکت های تهران با شماره ثبت ۲۴۱۵۱ و برای ارائه خدمات بیمه ‌ای در رشته های متفاوت به ثبت رسید. در حال حاضر سرمایه آن چیزی معادل با ۲۵۰۰ میلیارد ریال می باشد.

بیمه دی تحت عنوان اولین شرکت بیمه ای است که در تاریخ 04/۱۲/ ۱۳۸۳ در فرابورس ثبت گردید. این شرکت بیشتر از ۱۷ سال سابقه فعالیت در زمینه صنعت بیمه کشور را دارد. این بیمه با جذب نیروهای متخصص و برنامه ‌ریزی دقیق و راهبردی مدرن به اقشار مختلف جامعه در حال ارائه خدمات بیمه ‌ای می باشد.

این شرکت در جایگاه چهارم از منظر سهم بازار در میان ۳۳ شرکت فعال در صنعت بیمه می باشد. بیمه دی برای دومین سال متوالی در صنعت بیمه موفق به کسب برترین نشان های افتخار گردید. بیمه مرکزی نیز این بیمه را با سطح اول توانگری مالی و با ثبت ۲۴۱ درصدی به عنوان شرکتی با سطح توانگری عالی معرفی نمود.

از طرفی دی توانست به سودآورترین شرکت در زمینه صنعت بیمه تبدیل گردد. تعداد تقریبی پرسنل این شرکت ۷۰۰ نفر می باشد. از پوشش ها و خدمات این شرکت بیمه ای می توان به: بیمه عمر، بیمه مسئولیت، خودرو، بدنه و مهندسی اشاره نمود. تمرکز اصلی این شرکت در میان رشته های مختلف بیمه بر روی بیمه درمان تکمیلی می باشد. بیمه تکمیلی برای جبران هزینه ‌های درمانی مازاد علاوه بر سهم بیمه ‌های پایه مثل سلامت و تامین اجتماعی و ... می باشد.