بیمه حکمت

شرکت بیمه حکمت

بیمه حکمت
سال تاسیس 1396
تعداد شعب پرداخت 27
زمان پاسخگویی 3 روز
توضیحات

در مورد بیمه حکمت چه میدانید؟

در بین شرکت های خصوصی ارائه دهنده بیمه در ایران، شرکت بیمه حکمت نیز مشغول به فعالیت است که در زمینه بیمه تکمیلی خدمات شایانی ارائه میدهد. این شرکت در هجدهم اسفند ماه سال 1395 به تصویب بیمه مرکزی کشور ایران رسید. بعد از این تاریخ بود که در تمام رشته های بیمه ای، به ارائه خدمات مشغول شد. از جمله سهامدارانی که به پشتوانه آنها این شرکت تاسیس شد میتوان به موارد روبرو اشاره کرد. شرکت هواپیمایی کاسپین در کنار بانک حکمت از جمله اصلی ترین سهامداران بیمه حکمت می باشند. علاوه بر موارد ذکر شده، کارکنان بانک حکمت و ارتشیان جمهوری اسلامی ایران، از دیگر سهامداران این شرکت هستند.

خدمات بیمه ای شرکت حکمت صبا

بیمه حکمت نیز مانند سایر برندهای بیمه ای در ایران، ارائه دهنده طرح های بیمه ای در تمامی شاخه های بیمه میباشد. برای مثال بیمه اتومبیل این شرکت در دو شاخه بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث ارائه میگردد. بیمه آتش سوزی، بیمه مهندسی، حمل و نقل و بیمه مسئولیت از جمله زیر شاخه های بیمه اموال میباشند. جهت دریافت خسارت در صورت بروز هرگونه حادثه برای اموالتان، میتوانید در بیمه اموال حکمت سرمایه گذاری نمایید. 
یکی از مهمترین شاخه های سرمایه گذاری بیمه ای در هر شرکتی، بیمه عمر و زندگی، همچنین درمان میباشد. در شرکت بیمه حکمت، قادر به دریافت بیمه اشخاص با زیر شاخه های روبرو هستید. بیمه عمر و سرمایه گذاری، بیمه درمان تکمیلی، بیمه مسافرتی و بیمه عمر و حوادث از جمله زیر شاخه های بیمه اشخاص این شرکت است.

بیمه تکمیلی شرکت بیمه حکمت

یکی از مهمترین شاخه های بیمه که همگان از آن بهره مند هستند، شاخه بیمه درمان است. در این بیمه، هزینه دارو، درمان و بستری، جهت کاهش فشار و دغدغه های اقتصادی، از جانب شرکت های بیمه به مراکز درمانی پرداخت میشود. در صورتی که شخص بیمه نباشد، مجبور به پرداخت چندین برابری هزینه های درمان و جراحی خواهد بود. بهتر است هر شخص با انتخاب یکی از برندهای بیمه، اقدام به سرمایه گذاری در زمینه بیمه تکمیلی و بیمه درمانی نماید، تا بسیاری از هزینه های سنگین درمان را برای خود و خانواده اش کاهش دهد. علت توصیه بیمه حکمت، پوشش بسیار بالای هزینه های درمان است. قبل از انتخاب هر برند و نمایندگی جهت سرمایه گذاری در طرح های بیمه ای، لطفا در مورد شرکت و مرکز بیمه تحقیق فراوان نمایید.