بیمه کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین

بیمه کارآفرین
سال تاسیس 1382
تعداد شعب پرداخت 56
زمان پاسخگویی 2 روز
توضیحات

معرفی شرکت بیمه کار آفرین

در بیست و هفتم اسفند ماه سال 1381 بود که شرکتی نوظهور در زمینه ارائه خدمات بیمه ای، در ایران متولد شد. نام این شرکت بیمه کارآفرین است. این شرکت جز موسسات بیمه خصوصی و غیر دولتی است که شماره ثبتی آن 200845 میباشد. طی قراردادهای بیمه ای شرکت های بیمه، این موسسات موظف به پرداخت خسارت به بیمه گذار در صورت بروز هرگونه حادثه احتمالی میباشند. طرح های متعددی در این شرکت جهت جبران خسارت ارائه شده که در ادامه ذکر میشود.

از جمله سهامداران بیمه کارآفرین می توان به شرکت های حقیقی و حقوقی اشاره کرد. 30 درصد از سهام این شرکت به سهامداران حقوقی و بیش از 70 درصد آن به شرکت های حقیقی تعلق دارد.

بیمه عمر کارآفرین

بیمه عمر یکی از مهمترین بیمه هایی است که اشخاص می توانند جهت دریافت مستمری بعد از فوت سرپرست، از آن بهره مند باشند. جهت ترسیم آینده ای درخشان لازم است در کنار کار و درآمدی که داریم، اقدام به سرمایه گذاری در طرح های بیمه عمر برای آینده خود نماییم. مزیت بیمه عمر در شرکت کارآفرین، طرح های متنوع در این شاخه است که هر کس متناسب با هدفی که مد نظر دارد میتواند از آن بهره ببرد.

بیمه عمر انفرادی در بیمه کارآفرین، بیمه زندگی مشترک، بیمه آتیه، بیمه خود پرداخت و طرح اندوخته دار امید از جمله طرح های ویژه این شرکت در زمینه بیمه عمر میباشد.

خدمات بیمه ای کارآفرین

در شرکت بیمه کارآفرین، بیمه گذاران قادر به استفاده از طرح های مختلف هستند. از جمله زمینه های فعالیت این شرکت میتوان به بیمه های مسئولیت، بیمه عمر و بیمه های باربری اشاره کرد. 

در صورت داشتن سفر به خارج از کشور لازم است مسافر از بیمه مسافرتی استفاده نماید. یکی از حوزه های ارائه خدمات بیمه ای در شرکت کارآفرین، بیمه مسافرتی میباشد. علاوه بر خروج از کشور، اتباع خارجی که به ایران وارد میشوند، میتوانند تحت پوشش بیمه اتباع خارجی کارآفرین قرار گیرند.

در نهایت بیمه مهندسی، یکی از بیمه نامه های خاص شرکت بیمه کارآفرین را معرفی می کنیم. این طرح شامل دو زیر شاخه، مبنی بر بیمه های دوره احداث و دوره بهره برداری میباشد. تمامی شرکت های مهندسی قادر به بهره مندی از این بیمه نامه خواهند بود.