بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر

بیمه کوثر
سال تاسیس 1389
تعداد شعب پرداخت 41
زمان پاسخگویی 1 روز
توضیحات

معرفی بیمه کوثر 

شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۶ 0/0۷/ ۱۳۸۹ با استناد به قانون تاسیس بیمه مرکزی ایران و تاسیس موسسات بیمه غیر دولتی در اداره ثبت شرکت ها ثبت شد. این شرکت بعد از گذراندن مراحل ثبت، مجوز فعالیت خود را با رعایت قوانین و مقررات مربوطه در کلیه رشته‌ های بیمه اشخاص، اموال و مسئولیت از بیمه مرکزی ایران دریافت کرد. در حال حاضر این شرکت بیشتر از ۷۰۰ نمایندگی و ۳۱ شعبه در سراسر کشور دارد.

این شرکت حدود ۱۲ سال است که در زمینه بیمه مشغول به فعالیت می باشد. بر طبق آخرین گزارش های منتشر شده بیمه مرکزی از عملکرد مربوط به شرکت های بیمه، از آغاز سال ۱۳۹۹ تا اواخر اردیبهشت آن سال بیمه کوثر چیزی در حدود ۴ درصد از سهم بازار بیمه را به خویش اختصاص داده است.

بیمه درمان تکمیلی این شرکت به طور کلی شامل همه پوشش هایی است که مطابق با آیین نامه بیمه مرکزی مجاز می باشند. این پوشش شامل: جراحی تخصصی، بستری، آمبولانس، زایمان، ویزیت دارو، لیزیک، دندانپزشکی و فیزیوتراپی می شود. البته باید در نظر داشت بعضی از این پوشش ها به تمامی شرکت ‌ها ارائه نمی گردد. برای مثال پوشش‌ هایی چون ویزیت دارو و دندانپزشکی فقط برای شرکت ‌هایی که تعداد بالا دارند ارائه می گردد.

بیمه عمر یا بیمه زندگی کوثر قراردادی است که میان بیمه گذار و شرکت بیمه کوثر منعقد می گردد. بیمه عمر این شرکت در دو نوع بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری و عمر زمانی می باشد. هر کدام از این بیمه ها نیز مزایا و طرح های مخصوص به خویش را دارند.