بیمه ما

شرکت بیمه ما

بیمه ما
سال تاسیس 1391
تعداد شعب پرداخت 46
زمان پاسخگویی 3 روز
توضیحات

بیمه ما چه بیمه ای است؟

در انتخاب یک شرکت بیمه خوب، با برندهای مختلفی روبرو هستید که یکی از آنها بیمه ما میباشد. این بیمه تحت نظارت بانک ملت راه اندازی شده و جز با اعتبارترین شرکت های بیمه در ایران میباشد. این شرکت در هشتم اسفند ماه سال 1389 توانست موافقت بیمه مرکزی را دریافت کند.

شرکت ما به عنوان بیست و سومین برند در بین شرکت های بیمه، کار خود را در سال 1390 به صورت رسمی شروع کرد. بیشتر از 40 شعبه و 2000 نمایندگی در سطح کشور دارد که در شاخه های مختلف ارائه خدمات بیمه ای دارد.

یکی از مشخصه های بیمه ما، کسب رتبه یک توانگری مالی به مدت یازده سال متوالی در کشور است. از دیگر شاخصه ها، بالاتر بودن سقف پوشش بیمه عمر در این شرکت نسبت به دیگر شرکت های بیمه می باشد.

چرا بیمه ما را انتخاب کنیم ؟

علت انتخاب بیمه ما توسط اکثر افراد، اعتبار بالای این شرکت بیمه است. بانک ملت یکی از شناخته شده ترین و قابل اعتماد ترین بانک های کشور است که پشتوانه این بیمه میباشد. لازم به ذکر است، ده درصد از سهام این شرکت به بانک ملت تعلق داشته و 15 درصد سهم کارکنان این بانک است.

مابقی سهام شرکت بیمه ما، مربوط به سرمایه گذاران و شرکای این برند، یعنی شرکت های سرمایه گذار در زمینه فناوری و شرکت های وابسته به صنایع نفت است. از جمله این شرکت ها میتوان به گروه مالی مهر آیندگان و تعاونی خردمندان صابر و شرکت سرمایه آتیه خواهان و غیره اشاره کرد.

انواع خدمات بیمه ای شرکت ما

یکی از طرح های بیمه ای شرکت بیمه ما، طرح جام مهر، مربوط به بیمه عمر دو نفره آن، با پرداخت یک حق بیمه است. این بیمه صاحب طرح های خلاقانه و جالبی است که با مطالعه هر کدام به صورت مفصل، میتوانید در صورت نیاز از مزایای آن بهره مند شوید.

مورد دیگر بیمه تامین آینده فرزندان از لحاظ مالی میباشد. برای تامین آینده فرزندان تان در زمینه تحصیل، ازدواج و سایز هزینه ها می توانید در این طرح سرمایه گذاری کنید. با پس انداز اندک در این طرح می توانید سرمایه ای عظیم برای آینده فرزندان دلبندتان فراهم آورید.

بهترین طرح بیمه شرکت بیمه ما، طرح مستمری همگانی از زیر شاخه های بیمه عمر در این شرکت است. کسانی که خواهان قرار گرفتن تحت پوشش های بیمه ای هستند و تا کنون تحت هیچ پوشش بیمه ای نبوده اند، میتوانند از این طرح بهره ببرند. برای مثال زنان خانه دار، مشاغل آزاد و ورزشکاران از واجدین شرایط این طرح هستند. 

سایر طرح های بیمه مانند بیمه مسئولیت، بیمه شخص ثالث، بیمه آتش سوزی و غیره را نیز میتوانید در این شرکت در اختیار داشته باشید.