بیمه ملت

شرکت بیمه ملت

بیمه ملت
سال تاسیس 1382
تعداد شعب پرداخت 14
زمان پاسخگویی 3 روز
توضیحات

یکی از شرکت های خصوصی بیمه در ایران ، بیمه ملت میباشد. این شرکت در سال 1382 بود که فعالیت خود را در بین سایر شرکت های بیمه شروع کرد. تنها 20 میلیارد تومان سرمایه داشت که این شرکت را تاسیس نمود. این برند به واسطه سطح توانگری مالی اش در پرداخت خسارات وارده، تبدیل به یکی از شناخته شده ترین بیمه ها در ایران شده است. شرکت های مختلفی سهامدار آن و از سرمایه گذاران اصلی بیمه ملت میباشند. از جمله این گروه های تجاری و اقتصادی میتوان به گروه بهمن، شرکت صبا تامین، صندوق بازنشستگی کشور و شرکت افق نیلی اشاره کرد.

مزیت بیمه ملت نسبت به سایر بیمه های کشور

سرمایه بیمه ملت نسبت به 15 سال پیش، در بدو تاسیس، افزایش بسیاری داشته است. سرمایه این شرکت در حال حاضر 285 میلیارد تومان است که آنرا در بین 21 شرکت بیمه خصوصی کشور، در رتبه نخست قرار میدهد. شرکت خصوصی ملت، اولین بیمه ای بود که خدمات خود را به صورت الکترونیک ارائه داد.

نمایندگی های فراوانی در سطح کشور دارد و از پیشرفته ترین سیستم و تکنولوژی اطلاعات برخوردار میباشد. پیوند همکاری با بزرگترین شرکت های بین المللی در سراسر دنیا را دارد. تبدیل به یکی از بیمه های اتکایی برای سایر برند های بیمه شده است. مواردی که ذکر شد جز شاخصه های برتری بیمه ملت در بین سایر شرکت ها میباشد. 

خدمات بیمه خصوصی ملت چیست ؟

تقریبا تمامی شرکت های بیمه در ایران ارائه دهنده انواع بیمه نامه در سطح قابل قبول هستند. بیمه ملت نیز از این امر مستثنی نبوده و انواع بیمه نامه ها نظیر بیمه شخص ثالث، بیمه عمر، بیمه درمانی و تکمیلی و غیره را ارائه میدهد. دیگر زمینه های مهم فعالیت این شرکت، بیمه الکترونیک و راه اندازی سامانه اینترنتی بیمه است. 

بیمه گذاران در هر ساعت از شبانه روز، جهت استعلام و مشاهده بیمه نامه های صادر شده شان میتوانند، به این سایت مراجعه کنند. به صورت الکترونیک و از راه دور، همگان میتوانند از امکانات سامانه بیمه الکترونیک استفاده نمایند.

لازم به ذکر است بیمه ملت در زمینه ارزیابی خسارات و مدیریت ریسک نیز فعالیت دارد.