بیمه معلم

شرکت بیمه معلم

بیمه معلم
سال تاسیس 1373
تعداد شعب پرداخت 62
زمان پاسخگویی 2 روز
توضیحات

معرفی بیمه معلم

بیمه معلم در سال ۱۳۷۳ تحت عنوان شرکت بیمه صادرات و سرمایه گذاری تاسیس شد. این شرکت به منظور توسعه فعالیت های صادراتی و نیز برای ارائه پوشش های بیمه اعتباری در برابر ریسک ها با مشارکت نظام بانکی به وجود آمد. این بیمه به طور موثری از سرمایه انسانی کارآمد و شایسته بهره می ‌برد. این شرکت با ارائه تمامی خدمات بیمه ‌ای برای مشتریان به ویژه فرهنگیان و حوزه حمل و نقل دریایی در کنار ایجاد امنیت و آرامش سودآوری مناسبی را نیز برای سهامداران خویش ایجاد می کند.

این شرکت بیمه‌ ای به عنوان یکی از پنج شرکت برتر در صنعت بیمه کشور در افق ۱۴۰۴ هجری شمسی انتخاب گردید. بیمه معلم توانست با مدیریت درست ریسک و نیز پوشش منصفانه خسارات برای مشتریان امنیت را به ارمغان آورد. این شرکت بیمه ‌ای از جمله شرکت ‌های خصوصی بیمه به شمار می رود.

این شرکت در ابتدا فعالیت خویش را در زمینه بیمه های اعتباری شروع کرد. سپس دامنه فعالیت هایش را در دیگر رشته ‌های بیمه ‌ای گسترش داد. در سال ۱۳۸۶ بعد از واگذاری بخش عمده سهام این شرکت مطابق با تصمیم مجمع عمومی صاحبان سهام، اسم این شرکت به بیمه معلم تغییر پیدا کرد.

در حال حاضر این بیمه در تمامی رشته های بیمه زندگی و نیز غیر زندگی فعالیت می ‌کند. این فعالیت ها را با مشارکت سهامداران عمده خویش مثل سرمایه گذاری کشتیرانی، ساختمانی معلم، بازرسی، مهندسی و صنعتی ایران، سرمایه‌ گذاری فرهنگیان، کشتیرانی اقیانوس فروشان کیش و بانک سرمایه و شرکت سرمایه گذاری راستین نوین کیش انجام می دهد.