بیمه نوین

شرکت بیمه نوین

بیمه نوین
سال تاسیس 1384
تعداد شعب پرداخت 65
زمان پاسخگویی 2 روز
توضیحات

آشنایی با بیمه نوین

به دلیل گستردگی حوزه های خدمات بیمه ای شرکت بیمه نوین، نام این بیمه در بین سایر شرکت های بیمه برجسته است. این شرکت جز شرکت های خصوصی کشور است که به عنوان هجدهمین بیمه در کشور ثبت شده است. تاریخ ثبت آن 20 دی ماه سال 1384 میباشد. شرکا و موسسان این مجموعه بزرگترین شرکت های کشور در حوزه های مختلف اقتصادی و صنعتی میباشند.

از جمله موسسان شرکت بیمه نوین میتوان به بانک اقتصاد نوین، صنایع بهشهر و شرکت بین المللی استراتوس اشاره کرد. تمامی شرکت های وابسته به مراکز ذکر شده نیز جز شرکای تجاری بیمه نوین میباشند. این بیمه، توانسته 36 شعبه اصلی در کشور افتتاح کرده و 1400 نمایندگی در سراسر ایران راه اندازی نماید.

مزیت های بیمه نوین نسبت به سایر بیمه ها

تمامی شاخه ها و حوزه های فعالیت بیمه ای، در شرکت بیمه نوین به بیمه گذاران ارائه میشود. در کنار آن سیاست هایی در این شرکت دنبال میشود که از مزیت های این بیمه نسبت به سایر بیمه ها شمرده میشود. ارائه رایگان مشاوره به بیمه گذاران، راهنمایی کامل افراد خسارت دیده برای دریافت خسارت ایجاد شده و انجام کارشناسی های دقیق جهت برآورد خسارت از جمله این اقدامات میباشد.

استفاده از کادر، پرسنل و کارشناسان مجرب از ضروری ترین سیاست های کاری این شرکت است. تمامی بیمه نامه ها در شرکت نوین، با مقررات تخصصی و حرفه ای وضع می شوند تا منافع بیمه گذاران و خسارت دیدگان به درستی رعایت گردد.

خدمات بیمه خصوصی نوین

محصولات و طرح هایی که در شرکت بیمه نوین میتوانید در اختیار داشته باشید و در آن سرمایه گذاری نمایید، به شرح زیر میباشد. هر کدام از شاخه های ذکر شده، زیر شاخه های بسیاری دارد که اکثر مشاغل و حوزه ها را تحت پوشش قرار میدهد.

  1. بیمه آتش سوزی منازل، انبارها و مراکز صنعتی و غیر صنعتی همچنین واحد های تولیدی و اماکن تجاری در بیمه نوین.
  2. بیمه های باربری برای حمل و نقل های داخلی و حمل و نقل های بین المللی.
  3. بیمه مسئولیت نوین به دلیل گسترده بوده حوزه فعالیتش به یکی از مشهورترین بیمه های مسئولیت کشور تبدیل شده است. تمامی کارفرمایان در پروژه های مختلف صنعتی، ساختمانی و هیئت های مدیره میتوانند از این طرح بهره ببرند. تمامی تولید کنندگان و پیمانکاران همچنین مربیان نیز میتوانند تحت پوشش این بیمه قرار گیرند.
  4. بیمه های اتومبیل، بیمه اشخاص و بیمه های مهندسی از جمله خدمات شرکت خصوصی نوین است.
  5. بیمه وجوه، بیمه کشتی های شناور در دریا و بیمه های هوایی نیز از دیگر طرح های ویژه این موسسه میباشد.