بیمه پارسیان

شرکت بیمه پارسیان

بیمه پارسیان
سال تاسیس ۱۳۸۲
تعداد شعب پرداخت 73
زمان پاسخگویی 2 روز
توضیحات

معرفی بیمه پارسیان

شرکت بیمه پارسیان در تاریخ 28/02/1382 بر اساس مجوز شماره ۵۲۰۰  بیمه مرکزی ایران و بر اساس قانون تاسیس موسسات بیمه غیر دولتی در عرصه بیمه کشور شروع به کار نمود. در حال حاضر سرمایه این شرکت ۵ هزار میلیارد ریال است. سهامداران اصلی و عمده بیمه پارسیان عبارتند از: شرکت سرمایه گذاری پارسیان، صبا تامین پارسیان، گروه مالی بانک پارسیان، شرکت سرمایه گذاری تدبیر.

این شرکت در حال حاضر از نظر سرمایه و نیز از نظر بازار بیمه های خصوصی یکی از بزرگ ترین بیمه های خصوصی ایران به شمار می‌ رود. فعالیت این شرکت در تمامی امور بیمه های بازرگانی مثل: بیمه های مسئولیت، اموال و اشخاص می باشد. ساختار این بیمه بر مطالعات و برنامه ‌ریزی راهبردی و نیز بر ایجاد و گسترش فناوری اطلاعات و ابزار سازی بیمه‌ ای بنا شده است.

همچنین تلاش می کند با بهره گیری از بروزترین نرم‌ افزارهای بیمه ‌ای و جدیدترین فناوری رایانه ‌ای تمام پوشش ‌های بیمه‌ ای را با سرعت و کیفیت عرضه کند. رسالت این شرکت بیمه ای ایجاد سازمان جهانی تراز، متعهد نسبت به جامعه، رقابت ‌پذیر و پیشرو در ارائه خدمات می باشد.

بخش دیگری از خدمات این شرکت پوشش اتکایی مربوط به تمامی ریسک های صنعتی است. این بیمه با هر مقدار سرمایه و به صورت ۱۰۰ درصد به پوشش آن می پردازد. ارائه خدمات این شرکت بیمه ‌ای در تمامی شعب بانک پارسیان و در مراکز استانی سراسر کشور انجام می گیرد. این شرکت توانسته است که طی سال های متوالی فعالیت خود یکی از ۱۰۰ شرکت برتر کشور باشد.