بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه پاسارگاد
سال تاسیس 1381
تعداد شعب پرداخت 88
زمان پاسخگویی 2 روز
توضیحات

معرفی بیمه پاسارگاد 

شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۸/۱۱/ ۱۳۸۵ و تحت شماره ۲۹00۷۰ در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران ثبت گردید. در تاریخ ۲۹/۱۱/۱۳۸۵ بعد از تشریفات مورد نیاز در کلیه رشته‌ های بیمه ‌ای به شماره  ۳۴۶۰۵ پروانه فعالیت خود را از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود. این شرکت با سرمایه اولیه ۴۵۰ میلیارد ریال شروع به کار کرد.

صدور نخستین بیمه نامه توسط بیمه پاسارگاد در تاریخ 01/12/1385 بود. این شرکت در تاریخ  05/08/۱۳۸۶ از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران مجوز قبول اتکایی از موسسات بیمه داخلی را دریافت نمود. در تاریخ 18/09/1386  نیز در این بخش فعالیت خویش را آغاز کرد. بیمه عمر پاسارگاد چیزی فراتر و برتر از یک بیمه عمر می باشد.

سطح بالای توانگری و عملکرد مطلوب این شرکت در قیاس با سایر شرکت‌ های بیمه‌ ای سبب افزایش رضایت مردم در این زمینه شده است. این شرکت بیش از ۱۵ مدیریت منطقه در سراسر کشور، ۸۷ شعبه، ۸۴۴ نماینده فروش بیمه عمر و تامین آتیه و ۲۲۰۰ نمایندگی فعال دارد. بیمه پاسارگاد در شاخه های اتومبیل، اشخاص، مسئولیت، آتش سوزی، باربری به ارائه خدمات بیمه ‌ای می پردازد.

این شرکت جز پنج شرکت برتر بیمه ایران می باشد. این بیمه از پرطرفدارترین و پر تعدادترین بیمه نامه های عمر می باشد. مهم ترین طرح بیمه عمر این شرکت طرح تامین آتیه و عمر است. این شرکت سهامی عام بوده و مالک آن بانک پاسارگاد می باشد. این بیمه مجوز اتکایی از موسسات بیمه داخلی را در سال 1۳۸۶ از بیمه مرکزی دریافت نمود.