بیمه رازی

شرکت بیمه رازی

بیمه رازی
سال تاسیس 1382
تعداد شعب پرداخت 45
زمان پاسخگویی 2 روز
توضیحات

معرفی بیمه رازی 

شرکت بیمه رازی بر طبق مجوز شماره ۵۱۹۴ و بر اساس قانون تاسیس موسسات بیمه غیر دولتی در تاری­خ 20/01/1382 و تحت مجوز شماره ۲۰۰۷۵۸  به ثبت رسید. در تاریخ 28/02/1398 نیز به استناد مجوز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به عنوان اولین شرکت خصوصی بیمه‌ گر شروع به فعالیت نمود. 

سرمایه این شرکت در هنگام شروع فعالیت ۱۴۰ میلیارد ریال بوده است و بعد از آخرین مرحله افزایش سرمایه در سال ۱۳۹۳ این مقدار به دو هزار میلیارد ریال رسید. در سال ۱۳۹۲ نیز ترکیب سهامداران آن تغییر پیدا نمود. امروزه مجموعه ‌ای از اشخاص حقوقی و حقیقی به عنوان سهامداران این شرکت در حال فعالیت می باشند.

شرکت بیمه رازی توانسته بیش از ۴۷۵ نفر همکار مجرب و توانمند را استخدام نماید. هم چنین این شرکت خصوصی بیمه دارای ۴۲ شعبه و ۱۰۴۰ نمایندگی عمومی و ۴۸۲ نمایندگی بیمه عمر بوده و نیز همکاری با ۴۱۴ کارگزار بیمه را دارد. این شرکت از طریق شرکت ‌های INTERNATIONAL TRUST ,POOL FAIR و نیز  ALGERIA CCR  توانست برای خود پوشش اتکایی مطمئنی را فراهم کند.

در سال ۱۳۹۷ این شرکت اقدام به طراحی و گسترش اکوسیستم خدمات دیجیتال خویش به نام همراز نمود. امروز تمامی اجزای این زیست بوم در حال توسعه و بهبود می باشند. همراز در حقیقت یک اکوسیستم تحول گرا در صنعت بیمه ایران است. این اکوسیستم تلاش می کند جایگاه خویش را به عنوان یک پلتفرم بیمه گر دیجیتال در بین شرکت های بیمه کشور تثبیت نماید. این بیمه دارای طرح های بسیار زیادی می باشد.