بیمه سامان

شرکت بیمه سامان

بیمه سامان
سال تاسیس 1383
تعداد شعب پرداخت 35
زمان پاسخگویی 3 روز
توضیحات

بیمه سامان را چقدر می شناسید ؟

شرکت بیمه سامان یکی از شرکت های معروف و خوشنام بیمه در بین سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات بیمه میباشد. این بیمه در 27 بهمن ماه سال 1383 ، در سازمان ثبت شرکت ها ثبت شد. شماره ثبت این شرکت، 241059 بوده و مجموعه ای از اشخاص حقیقی و حقوقی با سوابق درخشان و طولانی عضو هیئت موسس این بیمه هستند. از جمله شرکت های پشتوانه بیمه سامان میتوان به بانک سامان، شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه و صنایع مس ایران و غیره اشاره کرد. اعضای هیئت مدیره این شرکت، به گونه ای انتخاب شده اند که بتوانند با ایجاد خلاقیت و تمایز، خدمات شایانی را در صنعت بیمه به مشتریان ارائه دهند. زمینه فعالیت های بیمه سامان، رشته های زندگی و بیمه های اتکایی و رشته های غیر زندگی می باشد. 

خدمات بیمه سامان

بیمه های ارائه شده در شرکت بیمه سامان، بسیار خلاقانه و مورد استفاده و نیاز اکثر افراد در هر سنی میباشد. از جمله آنها میتوان به بیمه موبایل، بیمه منازل مسکونی و بیمه مسئولیت آسانسور اشاره کرد. همانطور که میدانید، با افزایش قیمت ها و نا امنی در سطح جامعه، سرقت لوازم الکترونیکی مانند موبایل افزایش یافته است. با بیمه کردن موبایل خود میتوانید سرمایه تان را به صورت طولانی مدت بیمه کرده و از ضرر مالی خود جلوگیری کنید. 

از دیگر شاخه های خدمات بیمه سامان میتوان به بیمه مسئولیت کارفرما، بیمه باربری داخلی و بیمه حرفه ای پزشکان و پیراپزشکان اشاره کرد. استفاده از بیمه خدمات باربری برای رانندگان داخل کشور جهت ضمانت بار مشتریان، بسیار ضروری بوده و توصیه میشود. 

مانند سایر شرکت های بیمه، در شرکت بیمه سامان، بیمه عمر، بیمه سرمایه و بیمه حوادث نیز ارائه میشود. با توجه به پیشرفت صنعت بیمه در ایران، میتوان به تمامی برندها اعتماد کرد. اما با توجه به مزایای هر شرکت نسبت به سایرین، متناسب با درخواست خود میتوانید یکی از بهترین و خلاق ترین آنها را در آن زمینه برگزید.

در مورد بیمه عمر سامان چه میدانید ؟

یکی از مزیت های بیمه عمر در شرکت بیمه سامان نسبت به سایر شرکت های بیمه، سودهایی است که به مشتریان تعلق می گیرد. برای مثال در صورت بازخرید بیمه عمر در این شرکت بعد از ده سال، علاوه بر سود تضمینی که در همه شرکت ها به مشتریان پرداخت میشود، سود مشارکت در منافع نیز در این شرکت، به شخص تعلق میگیرد. طبق توصیه شرکت سامان به مشتریان، بهتر است برای بازخرید بیمه عمر خود، چند سال بعد از گذشت طول دوره ده ساله، اقدام کنند. زیرا علاوه بر سودهای منقول میتوانند سود مرکب نیز دریافت نمایند. 

مزیت دیگر بیمه سامان، قرارداد آن با بیمه مونیخ ری آلمان است. این امر به دلیل عملکرد این شرکت بر اساس قوانین و استانداردهای بیمه ای جهانی است.