بیمه تعاون

شرکت بیمه تعاون

بیمه تعاون
سال تاسیس 1392
تعداد شعب پرداخت 38
زمان پاسخگویی 2 روز
توضیحات

بیمه تعاون چه بیمه ای است؟

در بخش تعاونی، شرکت ها بر مبنای اعضا نه بر مبنای سود، گرد هم جمع شده و اقدام به فعالیت های اقتصادی و تولیدی می کنند. در سال 1386 بود که بخش تعاونی کشور ایران، در حوزه بیمه تعاون، اقدام به فعالیت کرد. در واقع این شرکت بیمه ای، جهت تحقق بخشیدن به سیاست های اصل 44، بعد از آنکه تایید بیمه مرکزی ایران را دریافت نمود، شروع به انجام پذیره نویسی کرد. در مورخ شش دی ماه سال 1392 بود، که بیمه تعاون، با شماره 433049 به عنوان تعاونی سهام عام در کشور، به ثبت رسید. شاخه های فعالیت این شرکت مالی، در زمینه های بیمه اموال، بیمه اشخاص، اتومبیل و مسئولیت میباشد.

آشنایی با شرکت بیمه تعاون

شرکت بیمه تعاون با سهم چهار دهم درصدی، مشغول به فعالیت در بین سایر شرکت های بیمه میباشد. در سال 1397 بود که این شرکت، توانست بالاترین سطح توانگری را در بین سایر برندها از آن خود کند. در سال 1399 ، بودجه مالی این مجموعه از 150 میلیارد، به پانصد میلیارد تومان رسید. به دلیل عملکرد موفق تعاون، تا کنون 60 شعبه از این برند در سراسر کشور ثبت شده است. میزان نمایندگی ها و مراکز پرداخت خسارات این مجموعه نیز در ایران، به 670 عدد رسیده است.

تفاوت بیمه خصوصی تعاون با سایر بیمه ها

تمامی برندهای بیمه، دارای پوشش بیمه ای، در زمینه های بیمه آتش سوزی، مهندسی، بیمه های زندگی و اشخاص هستند. تفاوت شرکت های بیمه، در ماهیت و میزان خسارت و طرح های بیمه ای شان میباشد.

در بیمه تعاون، بیمه عمر، مهندسی و مسئولیت را داریم که میزان جبران خسارت های مالی این برند، نسبت به سایر برندها متفاوت است. به طور کلی وظایف شرکت های بیمه، محافظت از کسب و کارها و بنیان خانواده ها در شرایط سخت و بحرانی میباشد. از بروز حادثه نمیتوان جلوگیری کرد اما با سرمایه گذاری در طرح های بیمه ای شرکت های مختلف، می توان جبران خسارت و سرمایه از دست رفته را به عهده شرکت های پرتوان از لحاظ مالی سپرد.
سرمایه گذاری در طرح های بیمه عمر تعاون و بیمه زندگی در دوران جوانی، برای آینده و زمان از کار افتادگی واجب میباشد.