خرید بیمه  بدنه خودرو

خرید بیمه بدنه خودرو

بیمه بدنه خودرو

  • Step 1
  • Step 2
  • Step 3
*   برند خودرو
*   مدل خودرو
*   ارزش روز خودرو (تومان)

آیا اکنون بیمه بدنه دارید؟

  آیا اکنون بیمه بدنه دارید؟
  سابقه بیمه بدنه
  محل تولید خودرو
  سال ساخت خودرو
  شرکت بیمه
  درصد تخفیف خسارت
در صورت خرید تا ساعت 21، بیمه نامه شما همین امروز صادر میشود
 بدنه خودرو

بیمه بدنه خودرو از جمله بیمه هایی است که برای خودرو در نظر گرفته شده است، اما اجباری نیست. البته این بیمه پوشش های بسیاری را برای بیمه بدنه خودرو دارد، این مزیت سبب شده تا متقاضیان زیادی برای خرید این بیمه وجود داشته باشد. این بیمه از جمله پوشش های بیمه ای است که به وسیله شرکت ‌های بیمه‌ گری چون بیمه ملت ارائه می گردد. 

همان طور که گفتیم خرید و دریافت بیمه نامه بدنه اجباری نیست. اما اگر فرد بخواهد هزینه های مرتبط با خسارت های بدنه خودرو خویش را کاهش دهد، می ‌تواند از این بیمه استفاده نماید. امروزه روش های متفاوتی برای خرید این بیمه وجود دارد. افراد با توجه به شرایط خود می ‌توانند از یکی از این روش ‌ها خرید خویش را انجام دهند.

در روش اول اشخاص می توانند به یکی از شرکت ‌های بیمه بدنه خودرو به صورت حضوری مراجعه کرده و مراحل خرید آن را انجام دهند. البته بعضی از شرکت ها تسهیلاتی را فراهم آورده اند که به شکل غیر حضوری نیز بتوان این کار را انجام داد.

از جمله مزایای این بیمه می توان به: 

پرداخت هزینه های مرتبط با تصادف با خودروی دیگر و یا تصادف با جسم متحرک یا ثابت. پرداخت خسارات مرتبط با حادثه.

پرداخت هزینه های مرتبط با واژگونی یا سقوط خودرو. صاعقه یا انفجار خودرو، آتش گرفتن خودرو، پرداخت هزینه های مرتبط با سرقت خودرو. پرداخت خسارات وارد شده به خودرو در جریان نقل و انتقال یا نجات آن اشاره نمود.