خرید بیمه  آتش سوزی

خرید بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی

  • Step 1
  • Step 2
*   نوع ملک
*   نوع سازه ساختمان
*   متراژ ملک
*   ارزش لوازم خانه (به ریال)
*   قیمت هر متر مربع
در صورت خرید تا ساعت 21، بیمه نامه شما همین امروز صادر میشود
 آتش سوزی

بیمه آتش سوزی مثل دیگر بیمه‌ نامه‌ ها یک قرارداد دو طرفه بین بیمه گذار و شرکت بیمه می باشد. بیمه‌گر با دریافت حق بیمه از طرف بیمه گذار متعهد به پرداخت خسارت و غرامت تا مقدار مشخص شده می باشد. البته باید دقت شود که این نوع بیمه نامه در مقابل خسارات جانی تعهدی نداشته و تنها جبران کننده خسارات مالی خواهد بود.

از این رو بیمه آتش سوزی دو نوع پوشش اصلی و فرعی دارد. پوشش های اصلی شامل خسارت های اصلی در آتش سوزی هستند. این موارد جزء موارد لاینفک و مهم این نوع بیمه نامه خواهند بود. مواردی چون آتش سوزی با منشا آتش، صاعقه، انفجار. در این موارد بیمه نامه آتش سوزی جبران خسارات را بر عهده خواهد گرفت.

خرید پوشش اضافی یا فرعی نیز با پرداخت حق بیمه بیشتر امکان پذیر خواهد بود. همانند پوشش آتشفشان، زلزله، بیمه سیل و یا طغیان رودخانه و دریا، پوشش گردباد و طوفان، پوشش ضایعات حاصل از برف و باران، پوشش سقوط هواپیما، ریزش سقف حاصل از بارش برف سنگین و بسیاری موارد دیگر.

بیمه گر در این بیمه نامه با توجه به قراردادی که منعقد نموده متعهد به پرداخت خسارات برای مکان های متفاوت خواهد شد. مکان هایی که به طور معمول در این بیمه نامه تحت پوشش قرار می گیرند عبارتند از: منازل مسکونی، مراکز صنعتی، مراکز غیر صنعتی نظیر: پاساژ و فروشگاه. البته این بیمه نامه به دسته های دیگری مثل بیمه نامه ی آتش سوزی مرهوناتی و بیمه نامه آتش سوزی شناور نیز تقسیم بندی می گردند.